Ponadczasowy, inteligentny termostat DEVIreg Smart Wi-Fi z możliwością sterowania ogrzewaniem z dowolnego miejsca poprzez aplikację DEVIsmart™ App. Intuicyjne menu, prostota obsługi z poziomu smartfona za pomocą aplikacji to wielki komfort i wygoda dla użytkownika! Teraz w naszym sklepie internetowym możesz zakupić termostat devireg smart za jedyne 560,00 zł brutto. Taka promocja tylko w sklepie internetowym firmy ELTOM.

PROMOCJA!!!
Teraz przy zakupie: Termostat Devireg Smart Wi-Fi
oszczędzasz aż 276,40 zł!!!

DEVIreg Smart Wi-Fi bialy

DEVIreg Smart Wi-Fi czarny

DEVIreg Smart Wi-Fi snieznobialy

DEVIreg Smart Wi-Fi kremowy

Termostat DEVIreg Smart Wi-Fi to niewątpliwe oczekiwany na rynku ponadczasowy termostat do ogrzewania podłogowego. Intuicyjne menu, prostota obsługi z poziomu smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji DEVIsmart App to wielki komfort i wygoda dla użytkownika oraz instalatora. Termostat DEVIreg Smart Wi-Fi posiada dotykowy ekran z interaktywnymi przyciskami do ustawiania parametrów sterowania oraz wiele funkcji użytkowych, jak „otwarte okno”, „urlop” czy „ochrona przed zamarzaniem”. Istnieje możliwość montażu Smarta w wieloramkach oraz podłączenie go przy wymianie do czujników podłogowych innych producentów. Ma też możliwość podglądu ilości zużytej energii przez system grzejny oraz dostęp do nastaw termostatu z poziomu interfejsu na stronie internetowej. Ustawienie minimalnej i maksymalnej temperatury pozwala ograniczyć temperaturę podłogi przy wykończeniu panelami, podłogą warstwową lub wykładziną. DEVIreg Smart Wi-Fi posiada 5 lat gwarancji i występuje w 4 kolorach: białym, czarnym, kremowym i śnieżno-białym.

Dodatkowo możesz zakupić nasz zestaw do montażu czujnika temperatury podłogi. W skład zestawu wchodzą: elastyczna rurka montażowa (fi=9mm) oraz mosiężna końcówka nasadowa.