DEVIreg Smart Wi-FiOgrzewanie podłogowe, niegdyś synonim luksusu dziś staje się standardem wśród osób ceniących sobie komfort i ekonomię. Z myślą o wygodzie użytkownika, jak i instalatora firma DEVI, stworzyła termostat DEVIreg Smart z możliwością połączenia Wi-Fi i sterowania przez aplikację DEVIsmart App z smartfona lub tableta.

Ogrzewanie podłogowe wybiera coraz więcej osób stosując maty i kable grzejne w mieszkaniach, domach, sklepach czy biurach. Elektryczne ogrzewanie podłogowe można dziś zamontować w podłodze z zastosowaniem każdego rodzaju wykończenia, również pod podłogami drewnianymi i panelami. Pozwala to na uzyskanie efektu ciepłej podłogi również w pokojach dziennych,  dziecinnych i sypialniach. Aby w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami ogrzewania podłogowego, warto wybrać inteligentny system regulacji, który pozwoli w łatwy, intuicyjny sposób ustawić ogrzewanie na najbardziej dla nas optymalnym poziomie.

DEVIreg Smart Wi-Fi

DEVIreg Smart

DEVIreg Smart jest pierwszym na rynku ponadczasowym termoregulatorem programowalnym z możliwością połączenia Wi-Fi. To zaawansowane rozwiązanie ułatwia jego obsługę, czyniąc ją zupełnie intuicyjną i wygodną w działaniu, dając możliwość sterowania ogrzewaniem z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Dyskretne i wyszukane wzornictwo kwadratowego ekranu dotykowego sprawia, że DEVIreg Smart perfekcyjnie pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Termostat wyposażony jest w wiele wygodnych funkcji, ułatwiających regulację oraz pozwalających zmniejszyć koszty ogrzewania. Zastosowano w nim nowoczesne i inteligentne mechanizmy adaptacji do pomieszczenia, odczyt zużycia energii czy funkcję ”wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie gdy wietrzymy pomieszczenie.

Stosowanie nowoczesnych systemów regulowania ogrzewania pozwala zmniejszyć koszty nawet do 20% w porównaniu do starszych termostatów. Jest to możliwe, właśnie dzięki funkcjom regulującym temperaturę w przypadku otworzenia okna, nieobecności w domu oraz optymalnemu uruchomieniu stopniowego wyłączenia urządzenia, o godzinach przez nas ustawionych.

DEVIreg Smart Wi-FiUżytkownicy mogą przekonać się o zaletach termoregulatora DEVIreg Smart korzystając z aplikacji DEVIsmart App na smartfona, która zmienia urządzenia mobilne w intuicyjnego pilota zdalnego sterowania ogrzewaniem podłogowym. Dostępna w App Store i w Android Market aplikacja pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikowi, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg Smart.

Dla twórców tego ponadczasowego termostatu istotne było, aby każdy szczegół funkcjonował oraz prezentował się bez zarzutu. Z myślą o najbardziej wyszukanych wnętrzach stworzono urządzenie, którego elegancki i prosty wygląd z pewnością zadowoli największego estetę. Przy projektowaniu termostatu nie zapomniano również o jego funkcjonalności. DEVIreg Smart można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego i dostosować do innych niż DEVI czujników podłogowych. Do jednego termostatu można podłączyć 10 urządzeń mobilnych, przy równoczesnym połączeniu dwóch.

Najwyższa jakość obsługi termoregulatora DEVIreg Smart wiąże się również z jego niezawodnością. Smart posiada 5 letnią gwarancję i występuje w trzech kolorach: biały, kremowy i czarny.

Fakty o DEVIreg™ Smart:

  • Sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie
  • Każdy termostat DEVIreg Smart można połączyć z 10 mobilnymi urządzeniami dzięki aplikacji DEVIsmart App
  • Przy pomocy aplikacji DEVIsmart™ App można sterować wieloma lokalizacjami z wieloma termostatami DEVIreg Smart
  • Możliwość jednoczesnej komunikacji z dwoma urządzeniami mobilnymi
  • Zabezpieczenie przed zamarzaniem, harmonogram tygodniowy, ustawienia na czas nieobecności/wakacji oraz tryb ekonomiczny
  • Powiadomienia/ostrzeżenia o ważnych wydarzeniach w systemie
  • Pomoc i rozwiązywanie problemów bezpośrednio w aplikacji

 >>KUP DEVIreg Smart<<